Dotaz

2009 - 2016
Odpovědět
Sdeno
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. lis 2011 20:03:44

Dotaz

Příspěvek od Sdeno »

Ahojte, to si tohodle krasavce nikdo dalsi neporidil????

milan
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08. pro 2011 12:09:07

Dotaz

Příspěvek od milan »

Zdar, koupil jsem si koncem listopadu Verso 1,8 Active. Najel jsem doposud asi 500 km, z toho asi 300 km na dálnici. Zatím ale nevím, co to auto vlastně umí. Koncem roku pojedu na Šumavu, tak snad budu vědět víc. Zatím bych řekl O.K. Jenom na můj vkus troch nevýrazné blinkry (není to ťukání moc slyšet a já je občas zapomenu vypnou). Milan

Sdeno
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. lis 2011 20:03:44

Dotaz

Příspěvek od Sdeno »

No ja mam 2D diesel, taky jen chvili, neco malo pres 6000km. Ale rekl bych takovy drimaji drak. Po dalnici jen tak lehce pobrukuje, ale kdyz potrebujes predjet na normalni ceste a nebojis se podradit, tak to jede, velmi dobre.

Martin_HnN
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01. led 2012 23:59:44
Bydliště: Liberecko

Dotaz

Příspěvek od Martin_HnN »

2,2 D-4D, 100 kW
az na pravdepodobne praskle tesneni pod hlavou bych to vymenil jedine za Avensise kombi. Vic nez pravdepodobne jsem to koupil uz s touto zavadou.

Ale jinak bych do toho sel znova. Velmi pohodlne auto - ale spat se v nem moc neda :-( Prijemne se ridi, takova skryta elegance i vykon. Nevim proc, ale kdyz jsem mel drive Felicii, tak se mne vsichni snazili predjizdet a to jsem nikdy nebyl brzdou provozu. Dnes jezdim spis i o trochu pomaleji - vice dodrzuji neprekracovani 90 km/h o moc, ale ostatni se za mnou radi mnohem casteji :? ... ze by za to mohla mohutnejsi zad? :-)
Corolla Verso 2007 - 2,2 D-4D

Odpovědět