toyota auris touring sports

2006 - 2018
Odpovědět
korinda
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. dub 2013 22:12:35

toyota auris touring sports

Příspěvek od korinda »

Zdravím,
řekl bych, že budu jeden z prvním majitelů tohoto vozu v ČR a rád bych se s vámi podělil o první dojmy z něj a všeho co se ho týká. Zvolil jsem tento vůz asi po půlročním výběru, jako náše nové rodinné vozítko. Po projítí a vyzkoušení spousty značek (Hyundai, Peugeot, Kia atd), nakonec prošlo mezi poslední dvě jen Octavia a toto. Hlavním aspektem pro Toyotu byla hlavně cena vůči Škodě a to, že už Toyotu máme a jsme s ní nadmíru spokojeni (Yaris stinger - r.v. 2000). Touring sports jsme tedy již objednali a teď už jen nedočkavě čekáme na červen, kdy nám ho mají doručit z UK.
Vůz nám byl předveden na autosalonu v Brně, kde měl takovou malou premiéru v ČR.

PS - cítím mírnou nervozitu z toho, že budu mít první vůz, a že třeba ještě nebudou vychytané nějaké mouchy, ale věřím že koumáci u Toyoty udělali vše poctivcě a vše bude ok.. :lol:

Honeypablo
Příspěvky: 1
Registrován: ned 28. črc 2013 20:10:45

toyota auris touring sports

Příspěvek od Honeypablo »

Zdravim,
Uz noveho Aurisa mate? Tiez nad nim vazne uvazujem, takze by som uvital nejake skusenosti.
Dakujem!

klobouk
Příspěvky: 2
Registrován: stř 01. říj 2014 9:10:44

toyota auris touring sports

Příspěvek od klobouk »

V tuto chvíli velké zklamání nad výkonem bi-halogenových světlometů - potkávací +-, ale v úplné tmě není vidět např. při odbočování na vedlejší vůbec nic.

Dálková mají velmi nerovnoměrně rozloženou intenzitu - uprostřed oslňující a hned vedle díra. Zase v noci jakmile se silnice trochu stáčí - ztratíš ji.

Zatím jediné legální řešení se mi jeví instalace přídavných dálkových světel.

Jsem naštvaný na firmu - protože tam dali takový paskvil - Valeo světlomet co se dává do malých levných francouzů.
A jsem naštvaný i na prodejce, že mi neřekl že to nesvítí, ačkoliv jsem se na to ptal. Kdyby mi alespoň naznačil, že je to takový průser, šel bych do vyššího modelu. Finančně to problém nebyl.

Komunikace u dealera typická. Do nákupu se vaří kafe, ale jakmile vysolíš prachy, už jenom arogance a jednaj s Tebou jako s debilem co si vymýšlí.

Nejsem sám, na jiných forech brečí taky. Ne tak v čechách, spíš mají lidi radost, že tam jde vrazit xenon as is.

Uvítal bych, kdyby se mi ozval nějaký soudní znalec v oboru...


https://www.flickr.com/photos/24363725@N03/15222073028

https://www.flickr.com/photos/24363725@N03/15385630916


Odpovědět