N: Autosklo Střípek - výměny autoskel ZDARMA, bonus až 2tis

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!
Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.toyota-forum.cz' title='Toyota, Forum, Club'>Toyota Forum</a>
Odpovědět
Fazeey
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21. čer 2011 14:50:44

N: Autosklo Střípek - výměny autoskel ZDARMA, bonus až 2tis

Příspěvek od Fazeey »

Nabízíme výměny autoskel ZDARMA / za rozumné ceny:

Pokud je sklo měněno z pojistky, nebo povinného ručení, výměnu provádíme ZDARMA. Zákazník dostává BONUS 500-2000Kč na pohonné hmoty. Při této variantě dojedeme po celé ČR a montáž je možno udělat přímo u Vás - bez příplatku. Pokud je to za hotové, dojedeme po rozumném okolí Prahy ( Příbram, Mělník, Kutná Hora, Česká Lípa apod. ). Většinu zakázek možno udělat ještě tentýž den ( i víkend ). Doba montáže cca 1 hodina, auto by pak mělo aspoň 2 hoďky nejezdit.

Samozřejmě není problém zajistit sklo na jakékoliv auto. Ceny na dotaz. Skla jsou samozřejmě nová a jsou od firem Splintex, Saint Gobain Sekurit a Pilkington. Dále nabízíme NONSTOP pohotovost na rozbitá boční okna.(ve 2 ráno Vás vykradou, není problém zavolat a sklo vyměníme ihned na místě)


Provozovnu máme v Poděbradské ulici 220, v Praze 9, 500m od stanice metra Rajská Zahrada, na výměnu okna si můžete počkat v místnosti pro zákazníky, kde je k dispozici Free-Wifi. K dispozici je také náhradní vůz.


Znátě někoho s poškozeným čelním sklem? Doporučte naši firmu. Za zprostředkování dostanete 500kč v hotovosti



774 573 375
606 698 123

http://www.autosklostripek.cz
info@autosklostripek.cz

Americkej
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. lis 2014 5:24:28

N: Autosklo Střípek - výměny autoskel ZDARMA, bonus až 2tis

Příspěvek od Americkej »

No, střípek je poloviční podvodník. Ano, přijel a sklo vyměnil. Když jsem se ale ptal po těch slibovaných 1500 Kč, řekl mi, že peníze pošle až pojišťovna bude plnit. Už je to půl roku, peníze neposlal, na moje E-maily ani neodpovídá. Takže zmrd a lhář.

Odpovědět