vibrace řízení

1997 - 2011
Odpovědět
laajosh
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 18. pro 2014 12:30:58

vibrace řízení

Příspěvek od laajosh »

Zdravím,
mám už půl roku T22 D-4D kombík r.v.2000,mám vzadu horší jednu gumu(nějaký protektor),tak i při určité rychlosti trochu začne vibrovat,ale není to nic hrozného. Spíš mi vadí,že mi vibruje řízení,ale jen když jedu zhruba 40-50km/h a mírně vytočím volant. Pokud jedu rovně tak to necítím,ale stačí lehce pootočit volant doleva či doprava a už to cítím. Přední gumy by měly být dobré(Kléber),jsou vyvážené,tlumiče už nejsou stoprocentní a též by potřebovaly stočit kotouče. Nevíte někdo,na co bych se měl zaměřit? Uvažoval jsem i o silentbloku na motoru,protože při startu se ozve zvuk jakoby o něco klepl.

Uživatelský avatar
elmuerte
Příspěvky: 4
Registrován: stř 07. říj 2020 20:44:04
Bydliště: Brno

Re: vibrace řízení

Příspěvek od elmuerte »

Tak jak jsi to vyřešil ?

michalnet
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. říj 2020 18:14:40

Re: vibrace řízení

Příspěvek od michalnet »

Mám taky vibrace, ale jenom při brzdění. Pokud brzdim při rychlosti do 50km/h tak se moc neděje a je vše ok, ale jak už je to nad 50km/h tak už pro brzdění vibrující volant. Čím to prosim je. Jsou to zkroucene kotouče nebo to může být i něco jiného,třeba spojitost i ze zadníma brzdama. Nebo se zaměřit i na něco jiného. Teď bohužel nemůžu nechat stocit kotouče tak bych je vyměnil za nové a staré nechal potom stocit, je možné je časem pokud by začali zase blbnout dát ty stočné staré díky.

Odpovědět