Problém s ventilátory

1997 - 2011
Odpovědět
fb_rosta
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13. říj 2020 15:04:17

Problém s ventilátory

Příspěvek od fb_rosta »

Ahoj mám takový dotaz jestli se s tím někdo nesetkal. Mám Toyota Avensis Verso 2.0 d4d a pustí se mě ventilátory na chladiči hned po zapnuti klíčku a jdou pořád čidlo na chladiči je nové a jdou ikdyz to čidlo odpojím. Nevíte čím by to mohlo být?

fb_rosta
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13. říj 2020 15:04:17

Re: Problém s ventilátory

Příspěvek od fb_rosta »

Nikdo neví čím by mohlo být?

fb_rosta
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13. říj 2020 15:04:17

Re: Problém s ventilátory

Příspěvek od fb_rosta »

Děkuji za reakci, ale mám pocit, že u mě čidlo spíná ventilátory právě sepnutím okruhu a ne rozepnutim. Mám takový poznatek z léta z Alp. Trošku jsem to uvařil v hicech a dlouhém strmém kopci, pak jsem na místě zjišťoval proč neseply ventilátory a zjistil jsem, že uhnil jeden kontakt na čídle. A pak jsem si právě spínal ventilátory manuálně, když jsem potřeboval tak jsem dal právě klemu na konektor od čidla a ventilátory se rozběhly a běželi po dobu co byla klema v konektoru, tak jsem dokončil dovolenou. Pak jsem ještě zjistil, že když pustím klimu tak vše šlo ok i bez toho čidla na chladiči. Chvíli jsem na klimu jezdil i po návratu z dovolené pac ten jeden pin z čidla zůstal v konektoru nemohl jsem sehnat nový pin. Vše bez problémů a cca po 2 měsících se najednou rozběhly hned po klíčku a běží od té doby pořád. Nyní nově čidlo, nový konektor a běží furt, přesný opak dovolené.

Odpovědět