Rady pro nováčka Avensis T27 ( 2012 )

1997 - 2011
Odpovědět
Zupa
Příspěvky: 1
Registrován: stř 08. pro 2021 19:47:57

Rady pro nováčka Avensis T27 ( 2012 )

Příspěvek od Zupa »

Zdravím, jsem od Listopadu nove majitelem Toyoty Avensis T27 ( 2012 ). Je to moje prvni Toyota a i pres celkovou spokojenost, je par veci, ktere mi jako majiteli prevazne evropskych znacek nejdou moc na rozum.
Nevim jestli delam neco spatne nebo je to proste jen specifikum auta.

Takze pokud by nekdo mohl poradit budu rad.

- Kontrolka stavu paliva ( hladove oko ) - Nejdrive signalizace hlasila ve ctyriceti kilometrech odhadovaneho dojezdu, coz mi prijde jako dost malo, ale budiz. Nicmene posledni mesic se neobjevi varovani vubec. Auto me nechalo klidne na dojet na 17 kilometru dojezdu bez jakehokoliv upozorneni.
Jelikoz to ze zacatku hlasilo alespon v tech 40km, tak nevim jestli jsem to omylem nekde nevypnul. Je to chyba auta nebo moje ?
- Topeni si zije mam pocit vlastnim zivotem. kdyz po nastartovani v zime navolim treba max, tak po stazeni na nizsi teplotu treba 22 auto topi stejne pekelne jako ze zacatku. kdyz ovsem vypnu motor a zapnu, tak se teplota upravi na pozadovanou.
- A jeste jedna spise hackerska otazka. Vytaci me zvuky nezapnutych pasu, ktere se neprerusi ani po zastaveni treba pri parkovani. Zkousel jsem nekolik navodu z interneru, kde je mozne zvuky vypnout pomoci predvolenych ukonu zapinani a vypinani svetel, ale nejsem schopen to vypnout.
Auto proste hulaka dal dokud nezapnu pasy a to same dokud nevytahnu klicek po zastaveni. Je na to nejaky lek ?

Snad to dava smysl. Za rady budu rad

diky moc :-)

Odpovědět